ארנבונית בגשם

  • מק"ט : ארנבונית בגשם
  • 239.00
אזל המלאי עבור /

תיאור:

ארנבונית בגשם - ארנבת גינה בגוון טבעי עם שמלה ורודה ומשקפי שמש אוחזת במטרייה צהובה 
מידות מוצר:
23X16X47 ס"מ
חומר:
פיבר
עמיד בפני שמש וגשם

אחריות מלאה (ע"פ התקנון)
זמן אספקה ותנאי רכישה:

- זמני האספקה והשילוח מצוינים באפשרויות המשלוח
- זמן אספקה מקסימלי - 21 ימי עסקים
- התמונות להמחשה בלבד

תגובות:


חברת פרשליין (ע.מ 62036967) היא בעליו החוקיים של האתר freshline.co.il מכירת מוצרי נוי לבית ולגינה - באתר האינטרנט הנ”ל ו/או באמצעות אימיילים הנשלחים למועדון הלקוחות ו/או באתרים שותפים אחרים ו/או בכל פלטפורמה בה יחליט בעל האתר לקדם את מוצריו. המכירה נעשית באמצעות רשת האינטרנט. תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד, הכתוב מתייחס לשני המינים באופן שווה.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה באתר ע”י המבקרים להלן: המשתמש ו/או לקוח לרבות הרכישה ו/או הכניסה ו/או הביקור באתר ו/או השימוש ו/או יצירת קשר בדוא"ל ו/או כל מדיה אחרת ובכך הנך נותן את הסכמתך ואישורך כי קראת והבנת את תנאי השימוש שלהלן והסכמת לאמור בו לרבות הצהרת הפרטיות העולה מתנאי שימוש זה אשר מופיעה בהמשך. במידה ואינך מסכים לתנאי השימוש אנא הימנע משימוש בשירותים של החברה ו/או באתר.

נוסח התקנון המחייב והקובע הוא התקנון המפורסם באתר ברגע הרכישה. החברה ממליצה למשתמשים באתר לקרוא ולהתעדכן, מעת לעת, בתנאי השימוש. על המזמין להיות תושב ישראל בעל ת.ז ישראלית ומעל גיל 18 ושאינו פסול דין, בעל כרטיס אשראי ישראלי בתוקף.
האתר, כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקה, סרטונים, תמונות, טקסטים, מוצרים וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר freshline.co.il ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהנהלת האתר. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקה, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר המוצג באתר זה מבלי שברשותכם אישור כתוב מראש.

הזמנות באתר
אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי אך יתכנו מקרים שבהם מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי.
במידה ומוצר שהוזמן אינו במלאי, תשלח הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני או באמצעות הטלפון הנייד. במקרה כזה רשאי הלקוח לבטל את הזמנתו וכרטיס האשראי לא יחויב. רכישות בפועל יתבצע רק לאחר אישור החברה והבנק המנפיק של כרטיס האשראי .מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי. כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר יסורב ע”י חברת כרטיסי האשראי יהווה ראיה לביטול עסקה. כל המחירים באתר כוללים מע”מ.

ביטול עסקה
המשתמש רשאי לבטל עסקה, דהיינו לחזור בו מרכישת המוצרים המהווים את העסקה, בתוך 21 ימים ממועד ביצוע הרכישה.
כל ביטול הזמנה יעשה באמצעות משלוח הודעת ביטול בדוא“ל לכתובת sales@freshline.co.il או פנייה ישירה לשירות הלקוחות במספר 04-9982926.
* יובהר כי במקרה של ביטול עסקה טרם מועד האספקה בבית הצרכן, הצרכן יזוכה ב 100% ממחיר המוצר ולא ייגבו כל דמי ביטול.
* יובהר כי במקרה של ביטול עסקה לאחר מועד האספקה בבית הצרכן, הצרכן יזוכה ב 100% ממחיר המוצר אך לא יזוכה בדמי שירות המשלוח בהתאם לכתובת המשלוח.
* בעת ביטול עסקה בה השתמש הצרכן בקוד קופון/הטבת משלוח חינם – אחריות ההחזרה הינה של הצרכן בלבד ויידרש ממנו להגיע למחסני החברה או לחילופין לשלם בעבור דמי שירות משלוח לטובת החזרה מצד החברה.
במקרה שחברת האשראי אינה מכבדת את החיוב, העסקה של אותו משתמש שכרטיסו לא כובד תהיה בטלה ומבוטלת מאותו הרגע. המוצר יוחזר באריזתו המקורית. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.

אחריות
החברה אחראית למוצר ששווק והובל על ידה ו/או על ידי מי מטעמה בלבד למשך 3 חודשים ממועד אספקת הסחורה לבית הלקוח (אלא אם כן צוין אחרת) ובצירוף חשבונית מס , המעידה על רכישתו מהחברה. החברה תפעל בהתאם לשיקול
דעתה הבלעדי בנוגע לבקשה להחלפת מוצר או לתיקונו בשל פגמים שהתגלו בתקופת האחריות. בהתאם לכך, לפי בחירתה, תדאג החברה לתיקונו של המוצר הפגום או תחליפו במוצר דומה.
במקרים אלו תהיה החברה אחראית לעלויות התיקונים וחלקי החילוף. האחריות אינה חלה על מוצרים אשר אוחסנו באופן שגוי, כאשר נעשה שימוש בלתי הולם במוצרים, שימוש לרעה או בוצע בהם שינוי.
כמו כן, האחריות אינה תקפה כשנעשה שימוש בשיטות ניקוי שאינן מתאימות או חומרי ניקוי לא מתאימים. האחריות אינה מכסה בלאי סביר עקב שימוש רגיל במוצר, חתכים או שריטות, או פגם אשר נגרם עקב פגיעה או כתוצאה מתאונה.
האחריות אינה תקפה במידה והמוצרים מוקמו מחוץ לבית או בסביבה לחה, או במידה ונעשה בהם שימוש שאינו ביתי (אלא אם כן צוין אחרת).
האחריות אינה מכסה נזקים נסיבתיים או נזקי תאונות. לא תינתן אחראיות בעת הובלה/הרכבה עצמית על ידי הלקוח למעט נזקים שיוכח שנגרמו טרם ההובלה ולכן הלקוח יהיה רשאי לבדוק את המוצר במשרדי החברה לפני שנמסר לידיו.

משלוחים
המוצרים השונים יסופקו באמצעות שירות ההובלות של חברת פרשליין ו/או באמצעות שירותי הובלות של חברה חיצונית. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.
במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל“ז – 1977 ו/או בכל דין. לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תימסר הודעה על אישור קבלת ההזמנה.
בנוסף, תשלח לדוא“ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה ושירות הלקוחות של חברת פרשליין יצור קשר לתיאום משלוח. תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי ממחסני החברה בתיאום מראש מול שירות הלקוחות של החברה.
ימי האספקה – ראשון עד חמישי בימי חול.
לא יתואמו משלוחים בחגי ישראל. חתימה על קבלת הסחורה תהווה אישור לקבלת המוצר בשלמותו. היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום, יוכל המזמין לסרב לקבל את הסחורה או להודיע לשירות הלקוחות של החברה כדי שזו תקבל החלטה ותאפשר ללקוח לפתוח את הסחורה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה. בעת איסוף עצמי ממחסני החברה לא תחול האחריות על מוצרים שסופקו.
על רכישה מעל סכום של 1999 שח המוצרים יסופקו ללא עלות.

ביטול עסקה על ידי האתר
האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים: במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו, מחיר או כל פרט בפרסום המוצר או מכל סיבה נוספת שיחליט האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית.

תשלום
התשלום באתר מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים. כמו כן ניתן לשלם בטלפון אל מול נציג שירות הלקוחות של החברה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח ומוצפנים לפי דרישות התקינה.

אבטחת מידע ופרטיות
מובהר, כי ביצוע רישום באתר על ידי משתמש, מהווה הסכמה של המשתמש לקבל דואר אלקטרוני ו/או מסרונים (SMS)
מהחברה, ו/או הודעות באפליקציות מסרונים שונות. לרבות דואר אלקטרוני ו/או מסרונים (SMS) שמטרתם לעודד רכישת מוצר או שירות, אשר עשוי לכלול עדכונים בנושאים שונים, פרטים על ביצוע עסקה, פרסום וכיוצ“ב, ולרבות מסרים המכילים תוכן העונה על ההגדרה “דבר פרסומת“,
על פי תיקון 40 לחוק התקשורת בזק ושידורים, התשמ“ב 1982. הינך רשאי, בכל עת, להודיע לחברה על רצונך להסיר את כתובתך מרשימת הדיוור של החברה, ע“י שליחת מייל לכתובת sales@freshline.co.il
צוות האתר וכן הנהלת האתר עושים כל שביכולתם להגן על פרטיות משתמשי האתר ו\או חברי המועדון הרשומים לאתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי למשתמשי וחברי האתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר. אנו עובדים רבות להבטחת נכונות המחירים והנתונים, אולם החברה שומרת לעצמה את הזכות לתקן טעויות ו/או שגיאות דפוס ולשנות מחירים במקרים שמעבר לשליטתה.